1. Obiady sprzedawane są w pojemnikach szklanych wielokrotnego użytku( przy zamówieniu na minimum tydzień lub pojemnikach jednorazowych. Sugerujemy jednak, skorzystaj z opcji pojemników szklanych).
  2. Dostawy realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00-10:00(posiłki dostarczane do Ciebie wymagają podgrzania), istnieje możliwość dostaw w weekendy(zadzwoń i omów z nami szczegóły)
  3. Codziennie rano kierowca przywozi do Ciebie nasze posiłki oraz zabiera pojemniki z dnia poprzedniego. Pojemniki zostaw pod drzwiami w torbie, którą od nas dostałeś.
  4. Puste pojemniki zamknij pokrywką, my zajmiemy się ich umyciem i wyparzeniem.
  5. Przy zamówieniu obiadów w pojemnikach szklanych pobieramy kaucje w wysokości 20 zł. Kaucja jest opłatą zwrotną przy oddaniu pełnego zestawu pojemników po zakończeniu cateringu.
  6. Pamiętaj, żeby móc korzystać z naszych usług musisz mieć ukończone 18 lat. W Przypadku osób niepełnoletnich zamówienia składane są przez opiekunów prawnych, rodziców.
  7. Opłaty pobierane są z góry na cały czas trwania dostaw obiadów abonamentowych przy pierwszej dostawie. Istnieje możliwość płatności karta, gotówką lub przelewem.
  8. Klient ma obowiązek poinformować o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, w tym alergiach pokarmowych i innych chorobach lub dolegliwościach, wymagających eliminacji lub ograniczenia spożywania określonych produktów
  9. Podane przez Klientów dane osobowe Usługodawca zbiera i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Prywatności.

 

Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Usługodawcą a Klientem, który jest Konsumentem, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego .