Hej,

Jakiś czas temu wpadł nam do głowy pewien pomysł. Kwitł i dojrzewał jak jabłka na słońcu, w pewnym momencie liście zaczęły wystawać już z uszu 🙂 i nadszedł czas realizacji.

Pomysł, jakim są opakowania wielokrotnego użytku, powstał już wiele miesięcy temu. Samo założenie jest proste MNIEJ PLASTIKU! Czas pandemii pokazał, że w obliczu walki o nasze zdrowie zapominamy o tym co równie ważne mianowicie o środowisku, Naszej Planecie. Oczywiście są produkty, których nie unikniemy, ale skoro możemy, to chociaż małym krokiem pójdźmy do przodu.
W naszej ofercie znajdziecie pojemniki szklane wyprodukowane specjalnie do kontaktu z żywnością. Takie pudełka, które bez zastanowienia wstawisz do piekarnika lub mikrofalówki.

Mamy świadomość również tego, że nie samymi pudełkami „dieta pudełkowa” stoi. Duże doświadczenie w gastronomii pozwala nam śmiało stwierdzić, że będzie i smacznie i zdrowo i ekologicznie. Codziennie dostawy świeżych produktów od naszych lokalnych dostawców gwarantują wysoką jakość naszych dań.

Wszystkie nasze posiłki przywozimy rano pod Twoje drzwi. Diety oraz obiady abonamentowe dostarczamy w szklanych pojemnikach zwrotnych, które następnego dnia przy kolejnej dostawie nasz kierowca odbierze od Ciebie .