1. Diety sprzedawane są w pojemnikach szklanych wielokrotnego użytku lub pojemnikach jednorazowych. Sugerujemy jednak, skorzystaj z opcji pojemników szklanych.
  2. Dostawy realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00-10:00, istnieje możliwość dostaw w weekendy (zadzwoń i omów z nami szczegóły)
  3. Codziennie rano kierowca przywozi do Ciebie naszą dietę oraz zabiera pojemniki z dnia poprzedniego. Pojemniki zostaw pod drzwiami w torbie, którą od nas dostałeś.
  4. Puste pojemniki zamknij pokrywką, my zajmiemy się ich umyciem i wyparzeniem.
  5. Przy zamówieniu diety w pojemnikach szklanych pobieramy kaucje w wysokości 80 zł. Kaucja jest opłatą zwrotną przy oddaniu pełnego zestawu pojemników po zakończeniu cateringu.
  6. Oferta z bezpłatną konsultacja dietetyczną dostępna przy zamówieniu diety na minimum 3 tygodnie.
  7. Pamiętaj, żeby móc korzystać z naszych usług musisz mieć ukończone 18 lat. W Przypadku osób niepełnoletnich zamówienia składane są przez opiekunów prawnych, rodziców.
  8. Zamówienie należy złożyć telefonicznie lub mailowo do godziny 10:00 dnia poprzedzającego dzień dostawy.
  9. Opłaty pobierane są z góry na cały czas trwania diety przy pierwszej dostawie. Istnieje możliwość płatności karta, gotówką lub przelewem.
  10. Klient ma obowiązek poinformować o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, w tym alergiach pokarmowych i innych chorobach lub dolegliwościach, wymagających eliminacji lub ograniczenia spożywania określonych produktów
  11. Podane przez Klientów dane osobowe Usługodawca zbiera i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Prywatności.

 

Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Usługodawcą a Klientem, który jest Konsumentem, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego .