Obiady abonamentowe

W ofercie obiadów abonamentowych proponujemy 1 rodzaj zupy oraz 2 rodzaje drugich dań do wyboru. Menu prezentować będziemy w każdą środę, zamówienia należy składać do soboty do godziny 10:00 na nadchodzący tydzień (pamiętaj, że możesz złożyć zamówienie na wybrane przez siebie dni tygodnia).

Cena zestawu obiadowego to 28 zł, cena zestawu wraz z deserem to 30 zł. Istnieje możliwość zamówienia również samej zupy, cena wynosi 12 zł, lub samego drugiego dania, cena 25 zł. Minimalna kwota zamówienia to 25 zł . Cena obejmuje dostawę pod Twoje drzwi.

Zupa
Drugie danie
Deser
Dostawa pod Twoje drzwi
Zupa
12PLN 100PLN
per year
Drugie
25PLN 100PLN
per year
Zestaw
28PLN 100PLN
per year
Z deserem
30PLN 100PLN
per year

Opinie o Słoikach

Smacznie, różnorodnie, według indywidualnych potrzeb i do tego bez generowania zbędnych odpadów! Jedzonko przyjeżdża codziennie rano o tej samej porze. Polecam, bardzo dobry catering i super idea.

Jakub

dieta białkowo-tłuszczowa

Pyszne ! Pyszne ! Pyszne !
Wszystkie dania były PRZEPYSZNE , rosołek, roladki drobiowe w cukinii, pierwszy raz jadłam tak dobre puree z ziołami 👌 a do tego karmelizowane buraki ♥️
Olbrzymi Plus za ideę cateringu w SZKLE! Bardzo cenię takie rozwiązania które dbają o środowisko! 💚🌍🌿

Justyna

obiady abonamentowe

Smacznie i zdrowo! Jedzenie przygotowane z najwyższą starannością. Świeże i w szkle, co podnosi zdecydowanie jakość posiłku. Samopoczucie świetne a kg lecą w dół. Jak dla mnie obecnie nr 1 🥇

Aleksandra

dieta standard

Catering i dieta pudełkowa w szklanych opakowaniach zwrotnych. Czyli ``pudełka`` bez śmieci! W normalnej cenie, smacznie.

Aleksandra

dieta wegetariańska